Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat 23 91 51,579,055 86 40,782,015 39,362,672

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Evadim i mbetjeve tė Spitalit Mat 1,200,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 1,200,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.5: Blerje Buke 442,775 Njoftuar Fituesi ERDIS  400,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.2: Blerje Bulmeti 653,773 Lidhur Kontrata ERDIS  579,750.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime 184,699 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 183,900.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.1: Blerje Ushqimesh 509,918 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 493,050.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.3: Blerje Mishi 288,800 Lidhur Kontrata ERDIS  265,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 3,608,391 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 3,497,832.25
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje ushqimesh 261,431 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 258,480.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje Materiale mjekėsore 1,200,111 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  1,200,020.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje ilaēe dhe materiale mjekimi” e ndarė nė lote. Loti 1 2,731,585 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  2,717,171.80
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti 2 - Blerje Materiale mjekėsore 1,200,111 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  1,200,090.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 527,369 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 508,775.60
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit (evidentim i mbetjeve spitalore) 1,061,050 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 1,060,216.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, te Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat 1,875,000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit 1,178,750 Rishpallje me Njoftim Fituesi Iridiani&Kadeli SHPK 924,570.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Mat 2,235,050 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Rikonstruksion i pjesshėm i Spitalit Mat (SALLA E MADHE) 1,618,497 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 1,599,566.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Karburant dhe vaj (furnizimi me karburant) 495,833 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 495,833.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim pėr ngrohje (Pellet) 987,500 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 1 - Blerje ushqime 430,721 Lidhur Kontrata ERDIS  395,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 2 - Blerje Bulmeti 720,181 Lidhur Kontrata ERDIS  596,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 3 - Blerje Mishi 291,600 Lidhur Kontrata ERDIS  291,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 4 - Blerje perime 251,418 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 234,110.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 5 - Blerje Buke 454,750 Lidhur Kontrata ERDIS  382,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim i sigurimit dhe ruajtjes me roje private 340,949 Lidhur Kontrata Global security SHPK 339,234.78
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, te Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat 3,409,490 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: B-1 Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi antiinfektive tė pėrgjithshėm dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut 152,074 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 126,728.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: B3- Blerje barna Gjaku dhe organet formuese tė gjakut 40,810 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 34,008.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: B9- Blerje barna Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, sistemi kardiovaskular, metabolizmi dhe trakti tretės 420 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 350.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Shėrbim pėr ngrohje me Pellet 197,376 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 197,375.83


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.