Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd 28 89 92,215,574 87 82,393,338 71,539,196

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Mirembajtje objekte ndertimore,impjantistike spitali Librazhd e Prrenjas 820000 Lidhur Kontrata AL-Dok SHPK 497900
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė Drejtorise Sherbimit Spitalor Librazhd-e perseritur Marrėveshje Kuadėr me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj. 5831948 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 15977.92
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje ushqime e pėrsėritur 2817016 Rishpallje me Lidhje Kontrate Lulzim Hasballa 2806696
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje ushqime spitalore per nevoja emergjente 497544 Lidhur Kontrata Lulzim Hasballa 494286
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente 958867 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 958675.2
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente 330400 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 330379.02
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje medikamente per nevoja emergjente” 1981808 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1981807.7
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje materiale mjekimi kirurgjikale e te pergjithshme MM1+MM2 per nevoja emergjente 844295 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 844235
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 2754000 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2748000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private pėr nevoja emergjente 785182 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 780200.933333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente me kohėzgjatje nga 13.02.2018 deri mė datėn 31.03.2018 780201 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 780200.94
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike 6122236 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private 682786 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 682785.741666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje shtypshkrime pėr nevoja spitalore 118775 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 118775
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 707594 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 707594.4
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje oksigjen gaz pėr pėrdorim mjekėsor pėr nevoja spitalore 76600 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK - MESSER ALBAGAZ SHPK 63833.3333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje ushqime pėr nevoja spitalore 559146 Lidhur Kontrata +Shtesė Lulzim Hasballa 559146
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Mirėmbajtje objekte ndėrtimore, impjantistike e pajisje mobilimi 850000 Lidhur Kontrata AL-Dok SHPK 630000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private 3847620 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 3576234
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje ushqime pėr nevoja spitalore 2800000 Lidhur Kontrata Lulzim Hasballa 2795811
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje shtypshkrime 850000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 593876
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje medikamente pėr nevoja tė Spitalit Pėrmet 823981 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 823981
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (briket pellet) 3545680 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 3537972
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje medikamente pėr nevojat emergjente tė spitalit 3903641 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  3249580.14166667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 19 lote, (B7- 1bar/1lot) (Loti 7) 8840 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 7366
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna anti infektive tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 2 lote (Loti 2) 9700 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 8083
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna hormonale sistemike dhe hormonale seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi nervor pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 4 lote, (Loti 1) 46000 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 38333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna anestezi-reanimacion, sistemi anti-infektiv tė pėrgjithshėm sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė 35 lote, (B1- 1bar/1lot) (Lotet 13, 23, 24, 28) 51390 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 42825
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna anti-infektive tė pėrgjithshme, Atituberkulare, Antineoplastike, Imunomodulare, dermatologjike, gjaku dhe organe formuese tė gjakut, Psikiatria , Sistemi kardiovaskular dhe sistemi muskulo-skeletik pėr nevoja spitalore ndarė nė 24 lote, (Lotet 1, 21, 22) 173940 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 144950
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti per CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė 24 lote, (B6- 1bar/1lot) (Loti 3) 7518 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 6265


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.