Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė 21 49 17,580,968 48 15,072,959 13,965,202

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė Objekteve Fizike dhe Impiantistikės 1,372,476 Njoftuar Fituesi Kthella SHPK 1,335,005
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 213,959 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 213,959
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe impiantistikės ndarė nė lote. Loti 1 – Mirėmbajtje tė Objekteve Fizike dhe Loti 2 – Mirėmbajtje tė Impiantistikės 156,126 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 156,126
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) 500,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 500,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikujsh ushqimore ndarė nė lote. Loti 1 – Blerje artikuj ushqimorė tė ndryshėm, Loti 2 – Blerje bukė gruri dhe Loti 3 - Blerje mish viēi dhe pule) 216,977 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 216,977
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje materiale mjekimi pėr nevoja emergjente tė Spitalit pėr periudhėn 1-15 Maj 2017 1,126,353 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1,123,158
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje barna pėr nevoja emergjente tė Spitalit pėr periudhėn 1-15 Maj 2017 3,040,562 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 3,030,782
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikuj ushqimore 1,562,610 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1,463,650
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė sigurisė fizike tė Dshs-Mirditė 2,508,009 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje mallra ushqimorė pėr vitin 2016- Loti 1 - Blerje artikuj ushqimorė 665,510 Rishpallje me Lidhje Kontrate M.C Catering SHPK 665,510
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe impianistikės- Loti 2 Mirėmbajtje tė impianistikės 778,591 Lidhur Kontrata COMFORT SHPK 248,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Mirėmbajtje tė objekteve fizike dhe impianistikės- Loti 1 Mirėmbajtje tė objekteve fizike 778,591 Lidhur Kontrata Kthella SHPK 494,017
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B1-Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm dhe sistemi nervor pėr nevoja spitalore" 6,861 Lidhur Kontrata +Shtesė VINIFARMA SHPK 6,861
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje tė shėrbimit privat tė sigurisė fizike tė Spitalit Mirditė 185,649 Lidhur Kontrata Minatori SHPK 185,649
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B9 - Blerje barna anestezi, reanimacion dhe anti neoplastike imunomodulatore", pėr nevoja spitalore ndarė nė lote (gjithsej 1 lot) 820 Lidhur Kontrata +Shtesė INCOMED SHPK 820
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B1 - Blerje barna sistemi anti infektiv tė pėrgjithshėm dhe sistemi nervor pėr nevoja spitalore", ndarė nė 27 lote 98,600 Lidhur Kontrata +Shtesė INCOMED SHPK 98,600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B5 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretės dhe psikiatria, pėr nevoja spitalore" 80,196 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 80,196
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B5 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretės dhe psikiatria, pėr nevoja spitalore" 5,220 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 5,220
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHS Mirditė 1,960,590 Rishpallje me Lidhje Kontrate Minatori SHPK 1,817,404
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B6- blerje barna metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi kardiovaskular, muskulo skeletik, barna hormonale sistemike, hormone seksuale, sistemi nervor, sistemi respirator, gjaku dhe organet formuese tė gjakut" 8,870 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 8,870
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B3- blerje barna antineuplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, hormonale, sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut" 14,472 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 14,472
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm dhe sistemi nervor pėr nevoja spitalore" 27,423 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 27,423
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi kirurgjikale dhe konsumabėl" 56,665 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 56,665
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B5 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretės dhe psikiatria, pėr nevoja spitalore" 3,847 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 3,847
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "B4- blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, pėr nevojat spitalore" 34,366 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 34,366
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim Termik dhe civil, termik dhe industrial (Solare) pėr kaldaja" 133,844 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 133,844
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me subjekte private tė Spitalit Mirditė" 301,760 Lidhur Kontrata +Shtesė Minatori SHPK 301,760
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat spitalore (MM2)" 76,699 Lidhur Kontrata +Shtesė OES Distrimed SHPK 76,699
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat spitalore (MM2)" 61,702 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 61,702
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje oksigjen tė lėngshėm dhe tė gaztė, barna anti infektive tė pėrgjithshme, antineoplastike dhe immunomodulatore, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, psikiatria, sistemi muskolo-skeletik, sistemi nervor, sistemi respirator, anestezi reanimacion dhe organet e shqisave", pėr nevoja spitalore 65,520 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK - MESSER ALBAGAZ SHPK 65,520