Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė 22 195 332,037,039 192 330,146,282 319,499,748

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje pjese konsumabile pėr aparaturat dhe pajisjet mjekėsore nė spitalin Sarandė 1,256,364 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 1,255,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i Lavanterisė dhe hotelerisė nė pavionet e Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Sarandė 96,364,800 Lidhur Kontrata Devis SHPK 95814144
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Mirėmbajtje e automjeteve 1,438,000 Anuluar Procedura 667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Mirėmbajtje e automjeteve - financuar nga buxheti i shtetit 1,438,000 Njoftuar Fituesi BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 725750
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Ruajtja e objekteve ndėrtimore tė shėrbimit spitalor dhe tė personelit mjekėsor me roje private nga subjekte private deri nė fund tė vitit 2017 (pėr 280 ditė) 2,357,881 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 2353400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje kite dhe reagente ndarė nė lote. Loti 1 - Blerje kite e reagent biokimik 316,340 Lidhur Kontrata SAER MEDICAL SHPK 295575
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje kite dhe reagente ndarė nė lote. Loti 2 - Blerje kite e reagente hematologjik pėr aparat SISMEX – KX - 21 992,650 Lidhur Kontrata SWISSMED SHPK 992650
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 1 - Blerje artikuj ushqime koloniale 311,337 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 277760
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 2 - Blerje vezė, fruta, perime 344,903 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 300000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 563,429 Lidhur Kontrata MB KURTI SHPK 476280
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 174,998 Njoftuar Fituesi HYSI SHPK 139911
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 5 - Blerje qumėsht dhe kos 357,050 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje karburant pėr automjete – Diesel 1,960,000 Njoftuar Fituesi AIVINI 1960000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje - pellet - financuar nga Buxheti i shtetit 1,617,000 Lidhur Kontrata AIVINI 1617000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj pastrimi 1,104,670 Rishpallje me Lidhje Kontrate ATLANTIK 3 SHPK 1000000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 1 - Blerje artikuj ushqime koloniale 305,090 Lidhur Kontrata MB KURTI SHPK 229575
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 2 - Blerje qumėsht, veze, fruta, perime 679,800 Lidhur Kontrata MB KURTI SHPK 640230
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 585,500 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 508500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 252,000 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 166733
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 1 - Blerje kite dhe reagent pėr laboratorin biokimik 383,730 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 326150
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 2 - Blerje kite e reagente hematologjike pėr aparat SISMEX – KX - 21 969,010 Lidhur Kontrata SWISSMED SHPK 905900
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik 95,707 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbim i supervizimit pėr ndėrtimin e maternitetit te ri dhe shtesės me dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė Spitalin Sarandė 3,533,190 Lidhur Kontrata Gjeokonsult & CO SHPK 2800000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve 1,308,000 Njoftuar Fituesi BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 513450
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i evadimit tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1,311,200 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1298000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i ruajtjes sė objekteve dhe i sigurisė fizike nga subjekte private 2,640,410 Lidhur Kontrata ELNADO SHPK 2635382
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjetet diesel (Gazoil) 1,100,000 Njoftuar Fituesi A&T SHA marzh fitimi 11.8%
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Ndėrtimi i maternitetit tė ri dhe shtese dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė Spitalin Sarandė 191,036,000 Lidhur Kontrata Gjikuria SHPK - Arti SHPK 185233176.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje oksigjen gaz mjekėsor 468,000 Lidhur Kontrata MESSER ALBAGAZ SHPK 468000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė Kontrate: Blerje medikamentesh B5-1bar/1lot – Lot 13 – Metoclopramid hidrocloride 10 mg, 2 ml, amp 9,840 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 9840