Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh 28 96 39,981,506 91 30,075,721 28,606,244

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtja e objekteve me roje private 3000000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtje e Spitalit me Roje Private 8220 Lidhur Kontrata BAHITI-G SHPK 8218.15
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Evadim i mbetjeve spitalore 832000 Lidhur Kontrata ECOMEDICA 768000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtja e godinės me roje private – Marrėveshje Kuadėr 3000000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Artikuj Ushqimore 1825210 Lidhur Kontrata HAIR ZHUPANI 1805110
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Medikamente per Spitalin Gramsh nga lidhja e kontrates deri me 15/04/2018 1710000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1706120
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Materiale Mjekimi per Spitalin Gramsh 636960 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 624810
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Lėndė djegėse pėr ngrohje Pellet pėr Spitalin Gramsh nga lidhja e kontratės deri mė 15/03/2018 1225000 Njoftuar Fituesi Nafire MOLLOHOLLI 1225000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje lėndė djegėse pellet pėr ngrohje Spitali Gramsh 1225000 Lidhur Kontrata Nafire MOLLOHOLLI 1225000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1157000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 2055480 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1788118
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje pellet, pėr kaldajat e Spitalit Gramsh 1900000 Njoftuar Fituesi Nafire MOLLOHOLLI 1900000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Artikuj Ushqimore tė spitalit Gramsh 1006485 Lidhur Kontrata HAIR ZHUPANI 1004783.33333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje artikuj tė ndryshėm ushqimor 1006485 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje artikuj ushqimore tė spitalit Gramsh 402602 Lidhur Kontrata HAIR ZHUPANI 402160
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje artikuj ushqimor pėr nevojat e spitalit Gramsh 333213 Lidhur Kontrata HAIR ZHUPANI 331740
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje medikamente pėr nevojat e institucionit 739442 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 737488
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje Gazoil pėr Spitalin Gramsh 583600 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 583600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje artikuj tė ndryshėm Ushqimor 1742300 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Lyerje e Spitalit tė Gramshit 175283 Lidhur Kontrata +Shtesė DOKSANI-G SHPK 174615
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė Kontrate: Blerje materiale konsumi pėr shėrbimin e hemodializės 328129 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 328129
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje barna sistemi nervor dhe sistemi respirator, B7 loti 13, pėr spitalin Gramsh 7200 Lidhur Kontrata +Shtesė Rejsi FARMA SHPK 7200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje pellet briket (tallash i presuar) pėr ngrohje pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Gramsh pėr periudhėn 25 janar - 15 mars 2017 1225000 Lidhur Kontrata Nafire MOLLOHOLLI 1225000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl kirurgjikale, pėr nevojat tė spitalit Gramsh MM2 235516 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 195814
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi Respirator - B7 (loti 12), pėr spitalin Gramsh 1790 Lidhur Kontrata +Shtesė Pharma One SHPK 1491.66666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje barna antiinfektive tė pėrgjithshėm, B7 loti 14, pėr spitalin Gramsh 6555 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 5462.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje barna antiinfektive tė pėrgjithshėm, B7 loti 14, pėr spitalin Gramsh 504 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 420
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtje e Spitalit Gramsh me roje private 8565 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 8564.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje barna antiinfektive tė pėrgjithshėm B1 (loti 30) pėr spitalin Gramsh 23560 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 23560
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje barna antiinfektive tė pėrgjithshėm, B2 loti 6 dhe 8, pėr spitalin Gramsh 35099 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 29249.5


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.