Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės 23 9 23,043,222 6 10,542,921 9,063,486

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Shpenzime pėr sigurimin e godinės dhe ambjenteve rrethuese 5,216,201 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Blerje materiale konsumi pėr Klinikė Dentare 1,350,000 Lidhur Kontrata MOTO-MANIA 1200050
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Blerje Kite Reagentė pėr laboratorėt e Shėndetit Publik 2,400,000 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Blerje Medikamente pėr nevojat spitalore tė S. U. “Shefqet Ndroqi”, ndarė me Lote 939,800 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 920000
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare – Tirane me roje private pėr vitin 2017 204,121 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 203275
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Shėrbim i ruajtjes me roje private - financuar nga Buxheti i Shtetit 4,884,100 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 4,699,000 Lidhur Kontrata TONI-SECURITY SHPK 3475131
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Blerje materiale konsumi pėr klinikė dentare 1,250,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Alfred Bėnja 1239900
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Blerje kite e reagente pėr laboratorėt e Shėndetit Publik 2,100,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2025130
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >