Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė 9 17 30,227,877 14 19,919,976 15,975,657

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje Ushqime per vitin 2018 1,267,500 Lidhur Kontrata MEGA-PLAST-2L 1180450
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqize 255,144 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 242993.87
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje ilace ,materiale mjekesore, kite e reagente dhe filma per grafine 2,067,646 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2064243
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqizė 1,875,144 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 211961.39
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje ushqime pėr vitin 2017 1,283,333 Njoftuar Fituesi MEGA-PLAST-2L 1164270
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Bulqizė 71,531 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 71530.8333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje medikamente, materiale mjekėsore, kite e reagente dhe materiale pėr imazherinė pėr nevoja urgjente tė D.SH.Spitalor Bulqizė 1,534,511 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1377984.16666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shtesė kontrate: Blerje Ushqime 259,310 Lidhur Kontrata +Shtesė MURATI D SHPK 216091.666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje medikamente B6-1bar/1lot. Lot 13 – Hyoscine butylbromide 20 mg 1ml amp 6,438 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 6438
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.SH. Spitalor Bulqizė 239,973 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 239500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D-Sh-S Bulqizė - Financuar nga Buxheti i Shtetit 1,500,000 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 1484371
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje medikamente pėr nevoja urgjente 226,116 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 188180
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Projekt preventiv zbatimi pėr rikonstruksion te disa ambjenteve/shėrbimeve tė Spitalit Bulqizė 1,000,000 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 995000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Rikonstruksioni i Urgjencės dhe Kabinetit tė Radiologjisė nė Shėrbimin Spitalor Bulqizė 8,333,330 Lidhur Kontrata KRAL SHPK 6532643
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje ushqime pėr vitin 2016 1,083,760 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Bulqizė 2,200,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje medikamente 7,024,141 Anuluar Procedura
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.