Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė 24 38 55,780,933 37 54,380,933 51,987,494

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje medikamente per nevojat spitalore . 2,163,028 Rishpallje me Lidhje Kontrate CFO PHARMA  2,150,209.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje Kite Reagente dhe Materiale Konsumi Laburatorike per nevojat e vitit 2019. 2,316,746 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2,316,026.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime per nevojat spitalore per vitin 2019 900,000 Lidhur Kontrata 4 S 892,940.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje paisje mjekesore 3,432,700 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3,399,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime per nevojat spitalore 1,100,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 901,250.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi laboratorike 2,122,596 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 2,110,890.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje medikamente dhe materiale konsumi mjekėsore pėr plotėsimin e nevojave deri mė datė 15.04.2018 2,043,870 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  2,043,870.10
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi pėr nevojat spitalore 116,700 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 116,700.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje kite reagente dhe materiale konsumi laboratorike 196,147 Lidhur Kontrata +Shtesė Genius SHPK 196,146.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi laboratorike 1,599,999 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1,594,613.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė me roje private tė ambjenteve tė Spitalit Kavajė 2,470,500 Njoftuar Fituesi FIRDEUS SECURITY SHPK 2,235,148.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje pajisje laboratorike 2,269,999 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2,254,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime pėr nevojat spitalore 1,399,998 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,214,440.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike me roje private tė ambienteve tė Spitalit Kavajė 487,438 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 484,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje medikamente 2,964,542 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2,620,852.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje karburant pėr automjetet 500,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 500,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje Materiale Mjekėsore pėr plotėsimin e nevojave emergjente deri nė datėn 15.04.2017, ndarė nė 2 lote. Loti 1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme MM1, Loti 2 - Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale MM3 13,240,031 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 13,240,031.20
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat spitalore 230,700 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 230,700.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi pėr nevojat spitalore 124,435 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 124,435.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje medikamente pėr nevojat mjekėsore 69,173 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 69,172.60
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje medikamente pėr nevojat mjekėsore 10,500 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 10,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje medikamente pėr nevojat mjekėsore 24,805 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 24,805.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje Oksigjen i gaztė mjekėsor, pėr nevoja tė spitalit Gramsh 132,753 Lidhur Kontrata +Shtesė MESSER ALBAGAZ SHPK 132,753.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pellet druri, pėr ngrohje tė spitalit Gramsh 390,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Nafire MOLLOHOLLI 390,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje Oksigjen Gaz mjekėsor 124,944 Lidhur Kontrata +Shtesė MESSER ALBAGAZ SHPK 124,944.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike, me roje private tė ambjenteve tė Spitalit Kavajė 647,162 Lidhur Kontrata +Shtesė Leksi Security SHPK 647,162.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Loti 1 - Cefazoline Sodium, Loti 21 - Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, ampule; Loti 22 - Ketoprofen sale di lisna 4mg-2ml 302,600 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 302,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Loti 1 - Kite reagent dhe material konsumi laboratorik pėr laboratorin biokimik - bakterologjik 487,697 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 487,697.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Loti 2 - Reagent pėr aparatin Benesphera dhe Icroma reader 1,005,700 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 1,005,700.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike me roje private te ambienteve te spitalit 4,496,000 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 3,261,269.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.