Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Shkodėr 44 191 157,512,864 135 134,779,284 125,737,909

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 9 - Anestezi Reanimacion, Halothan, 250 ml Flakon 214,309 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 8 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Nadroparine sodium 5000 UI Shiringe e parapergatitur 111,669 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 7 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Enoxaparine sodium 4000 UI Shiringe e parapergatitur 143,772 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 6 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Oxytocin, 10UI / ml, Flakon/ Ampule 104,159 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 5 - Sistemi nervor, Choline alfoscerate, 1 gr, Flakon/ Ampule 584,913 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 4 - Sistemi kardiovaskular, Glyceryl trinitrate, 5 mg-1.5 ml, Flakon/ Ampule 129,668 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 3 - Sistemi kardiovaskular, Dopamine hydrochloride, 50 mg - 5 ml, Flakon/ Ampule 169,173 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 2 - Antituberkulare, Tuberculin PPD, 2 TU/ 01 ml x 1.5 ml, Flakon/ Ampule 103,620 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 1 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Viper venom antiserum 100 AE, Flakon/ Ampule 70,874 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje shtypshkrime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 1,000,000 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 820,890
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje kite dhe reagente - financuar nga FSDKSH. Loti 2 - Blerje kite dhe reagente pėr ekzaminime specifike 2,149,140 Rishpallur Prokurimi
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje kite dhe reagente - financuar nga FSDKSH. Loti 1 - Blerje kite, reagente dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik dhe Bakteorologjik 1,171,490 Rishpallur Prokurimi
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Siguracion ndėrtese e Spitalit Rajonal Shkodėr, pėr tė gjitha ambientet nė pėrdorim pėr vitin 2017 965,200 Njoftuar Fituesi SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP 965,100
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Riparim dhe mirėmbatje automjetesh pėr Spitalin Rajonal Shkodėr 1,037,100 Lidhur Kontrata KADIU SHPK 998,700
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore – Lot 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 766,667 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 766,667
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje materiale tė buta pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 1,600,000 Njoftuar Fituesi Blerina kapedani 1,538,400
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Evadimi i mbeturinave spitalore pėr Spitalin Rajonal Shkodėr 1,075,500 Lidhur Kontrata Rozafa-94 SHPK-Pastrime Silvio SHPK 1,048,900
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes me roje private nė Godinėn e Sanatoriumit, Poliklinikės dhe Korpusi Kryesor (Maternitetit, Urgjenca e Spitalit, Depot e Oksigjenit, Godina e Re) e Spitalit Rajonal Shkodėr 1,173,795 Lidhur Kontrata +Shtesė MIRI SHPK 1,173,795
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime (bylmet, mish,fruta, bukė) pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit, FSDKSH 6,666,660 Rishpallje me Lidhje Kontrate NIKA SHPK 6,477,400
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Evadim i mbeturinave spitalore pėr vitin 2018 1,075,500 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 9,925,000 Lidhur Kontrata MIRI SHPK 9,895,160
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje kite dhe reagente ndarė nė 2 lote, pėr lotin 1 - Blerje kite dhe reagente 1,012,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1,000,000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 9 - Oxaliplatine, 5mg/ml-10ml, Flakon 461,750 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 461,000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 7 - Trastuzumab, 150 mg, Flakon 2,569,608 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 2,482,128
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 4 - Oxaliplatine, 5mg/ml-20ml, Flakon 330,160 Njoftuar Fituesi Rejsi FARMA SHPK 330,000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 8 - Methotrexat, 50 mg/5ml, Ampule 16,950 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 16,950
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 6 - Fluorouracil, 50mg/1ml-10 ml, Ampule 83,572 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 5 - Filgrastrim, 300mg/0-5ml, Shiringė e p-pėrgatitur 783,482 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 767,200
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 3 - Doxorubicine, 50 mg, Flakon 662,386 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente pėr Kimioterapinė - financuar nga FSDKSH-ja- Loti 2 - Cyclophosphamid, 500 mg, Flakon 318,234 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 318,150