Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė 15 26 11,944,678 25 10,444,678 9,241,671

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje medikamente e materiale mjekėsore 2,736,912 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2,400,078
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017 1,500,000 Rishpallje e Anuluar Eglenti SHPK 921,490
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 580,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 580,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Blerje medikamente 8,750 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 8,750
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Blerje medikamente 28,500 Lidhur Kontrata +Shtesė INCOMED SHPK 28,500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Blerje medikamente 112,500 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 112,500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore (Lyerje objekti) e spitalit Pukė 400,000 Lidhur Kontrata "BUHOTI"  327,168
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje materiale te buta 719,966 Lidhur Kontrata Blerina kapedani 719,280
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje medikamente dhe materiale mjekimi pėr spitalin Pukė 2,259,968 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1,880,685
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Furnizim me Medikamente 2,460,080 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2,046,708
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 3,480 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 3,480
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale (MM2)" 115,879 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 115,879
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat spitalore (MM1)" 127,120 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 127,120
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 97,700 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 97,700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 19,875 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 19,875
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 33,636 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 33,636
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 69,400 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 69,400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B1-Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm dhe sistemi nervor pėr nevoja spitalore" ndarė nė 27 lote 14,000 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 14,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B5–Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretės dhe psikiatria", pėr nevoja spitalore 17,250 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 17,250
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 162,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 162,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 300,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 300,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B1 -Blerje barna sistemi anti-infektive tė pėrgjithshme dhe sistemi nervor", pėr nevojat e spitalit 23,660 Lidhur Kontrata +Shtesė VINIFARMA SHPK 23,660
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B1 -Blerje barna sistemi anti-infektive tė pėrgjithshme dhe sistemi nervor", pėr nevojat e spitalit 44,710 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 44,710
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B9 -Blerje barna pėr nevoja spitalore" 22,932 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 22,932
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B3 –Blerje barna antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut", pėr nevojat spitalore 15,600 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 15,600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B1 -Blerje barna sistemi anti-infektive tė pergjithshme dhe sistemi nervor", pėr nevojat e spitalit 70,760 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 70,760
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >