Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė 4 13 48,388,000 11 43,188,000 41,437,751

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Aparatura Mjeksore per sherbimin e Fizioterapise 4388000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 4174000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Materiale dhe Medikamente Mjeksore 2000000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1995885
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Kite dhe Reagentė pėr Laboratorin Bio-Kimik 10500000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 10467833
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Filma Fujifilm DI-HL pėr printer Fujifilm Drypix 2000000 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 2000000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Filma Fujifilm DI-HL pėr printer Fujifilm Drypi 1200000 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje materiale dhe medikamente mjekėsore 1600000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1597780
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje kite & reagent dhe materiale konsumi pėr laboratorin 8000000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 7998263
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparature mjekėsore ElektroEncefaloGrame (E.E.G) - financuar nga Tė ardhurat dytėsore tė miratuara 2600000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1290000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparat mjekėsor Eko - Kardiake 4000000 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparat analizash pėr Panelin Hormonal 3500000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 3460000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 1 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr okulistikė 4000000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3894000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 2 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr O-R-L 1500000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1462000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje kite e reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorėt 3100000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 3097990
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.