Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin 16 39 31,951,744 37 24,953,236 20,696,203

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin SHĖRBIMIN PRIVAT TĖ SIGURISĖ FIZIKE TE DSHS-KURBIN 2,915,919 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 7,988.96
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Furnizim Vendosje Riparim te Autoambulancave ,Automjetin e Administrates dhe Gjeneratorin e Drejtorise se sherbimit Spitalor Kurbin 1,000,000 Lidhur Kontrata Serdado SHPK 948,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje Barna dhe Materiale mjekimi 2,121,272 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  2,121,271.70
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin RUAJTJA ME ROJE FIZIKE TE AMBIENTEVE TE DSHS-KURBIN 559,218 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 7,988.21
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje oksigjen gaz mjekesor per perdorim spitalor viti 2018. Njoftuar Fituesi MESSER ALBAGAZ SHPK 165,888.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė Dshs Kurbin – Marrėveshje Kuadėr 5,831,842 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Asfaltim territori pėrpara godinės sė radiologjisė, laboratorit, garazheve dhe kuzhinės sė spitalit Laē 3,083,854 Njoftuar Fituesi STERKAJ 2,841,250.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shėrbimi i ruajtjes tė sigurisė fizike me roje private tė Dshs-Kurbin 2,272,917 Njoftuar Fituesi EUROGJICI SECURITY SHPK 2,181,504.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shėrbim furnizim dhe vendosje e pjesėve tė kėmbimit pėr autoambulanca, automjete dhe gjeneratorė 1,041,667 Njoftuar Fituesi Serdado SHPK 1,006,350.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje mallra ushqimore 1,166,666 Njoftuar Fituesi LEKA 2007 SHPK 1,116,580.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje mallrash ushqimorė 1,166,666 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Furnizim me karburante eurodiesel pėr nevojat e DSHS-Kurbin 1,500,000 Lidhur Kontrata LINDA - 80 SHPK 1,500,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private tė Dshs-Kurbin 227,083 Lidhur Kontrata S I T SECURITY SHPK 227,083.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje oksigjen i gaztė mjekėsor 54,845 Lidhur Kontrata MESSER ALBAGAZ SHPK 54,845.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje barna dhe materiale mjekimi pėr mbulimin e nevojave tė DSHS-Kurbin 2,356,874 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2,356,874.26
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B13 - Blerje barna hormonale sistemime dhe hormonale seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi nervor, pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 4 lote 214,890 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 214,890.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B14 - Blerje barna sistemi nervor, pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 2 lote 309 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 309.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B15 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, antineoplastike dhe imunomodulatore, hormonale sistemike hormonet seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės dhe sistemi nervor, pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 8 lote 94,458 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 94,458.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B9 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, sistemi kardiovaskular, metabolizmi dhe trakti tretės pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 5 lote 588 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 588.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B1 - Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi antiinfektivė tė pėrgjithshėm dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 35 lote 19,364 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 19,364.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B6 - Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti pėr CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 24 lote 215 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 215.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B7 - Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 19 lote 7,735 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 7,735.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B5 - Blerje barna Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Antituberkulare, Antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Psikiatria, Sistemi kardiovaskular dhe Sistemi muskolo-skeletik pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 24 lote 64,050 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 64,050.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B10 - Blerje barna anti infektive tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 2 lote 13,580 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 13,580.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B13 - Blerje barna hormonale sistemime dhe hormonale seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi nervor, pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 4 lote 460 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 460.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: Blerje mallra ushqimore 214,890 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKA 2007 SHPK 214,890.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B1 - Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi antiinfektivė tė pėrgjithshėm dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 35 lote 93,552 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 93,551.50
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B7 - Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 19 lote 2,548 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 2,548.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: B3 - Blerje barna Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote, gjithsej 12 lote 79,310 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 79,310.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: Blerje Sodium Chloride (0.9% - 500 ml), pėr nevoja spitalore 150,214 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 150,214.40


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.