Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 12 29 87,767,761 17 55,737,728 53,498,705

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e biologjisė molekulare dhe HIV, HEP, HPV 13,998,000 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim i leximit primar tė mamografive 2,000,000 Lidhur Kontrata BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 1,940,000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje, kite, reagente, materiale tė tjera pėr teknikat TaqMan dhe Cobas amplikor 9,995,500 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shtypshkrime, revista mjekėsore, buletini, fletėpalosje 1,190,330 Lidhur Kontrata Shtėpia Botuese Shtypshkronja Morava SHPK 798,950
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje Vaksina tė rralla pėr udhėtarėt, ndarė me lote. Loti 4 - Vaksinė meningokoku AC WY 663,162 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje Vaksina tė rralla pėr udhėtarėt, ndarė me lote. Loti 3 - Vaksinė e etheve tė verdha 84,737 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje Vaksina tė rralla pėr udhėtarėt, ndarė me lote. Loti 2 - Vaksinė antirabike 335,560 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje Vaksina tė rralla pėr udhėtarėt, ndarė me lote. Loti 1 - Anti-rabies, immunoglobuline 1,915,800 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje Methadone Hydrochloride 1,945,273 Rishpallje me Lidhje Kontrate INCOMED SHPK 1,945,260
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim i mirėmbajtjes sė Stacionarėve pėr monitorimin e Ajrit 4,310,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 4,306,000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje ushqim i freskėt pėr kafshė dhe kavje laboratori 211,539 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Ruajtja e sigurisė me roje private e ambienteve tė ISHP- sė 4,723,738 Njoftuar Fituesi TONI-SECURITY SHPK 4,369,741
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje Metadon 2,098,663 Anuluar Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje, kite, reagente, materiale tė tjera pėr teknikat TaqMan dhe Cobas amplikor 1,562,500 Lidhur Kontrata SWISSMED SHPK 1,562,500
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e biologjisė molekulare dhe HIV, HEP, HPV- 2- Burimi i Financimit - Buxhetit i Shtetit 13,936,700 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biometric Albania SHPK 13,756,000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje shtypshkrime, revista mjekėsore, buletini, fletėpalosje 1,047,850 Lidhur Kontrata Adel CO SHPK 870,650
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje reagente dhe materiale konsumi rutinė pėr laboratorėt e ISHP-sė me lote: Loti 2 - Blerje material konsumi rutinė 2,666,670 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2,627,840
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje reagente dhe materiale konsumi rutinė pėr laboratorėt e ISHP-sė me lote: Loti 1 - Blerje reagente 666,666 Rishpallje me Lidhje Kontrate EKILAB SHPK 660,500
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim i mirėmbajtjes sė stacionarėve pėr monitorimin e ajrit 2,593,990 Rishpallje me Lidhje Kontrate KRIJON SHPK 2,155,000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje vaksina tė rralla pėr udhėtarėt- Loti 4 - Vaksinė meningokoku AC ėY 540,638 Rishpallje e Anuluar
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje vaksina tė rralla pėr udhėtarėt- Loti 3 - Vaksinė e etheve te verdha 72,085 Rishpallje e Anuluar
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje vaksina tė rralla pėr udhėtarėt- Loti 2 - Vaksinė antirabike 312,219 Rishpallje e Anuluar
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje vaksina tė rralla pėr udhėtarėt- Loti 1 - Anti-rabies, immunoglobuline 1,802,130 Rishpallje e Anuluar
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje materiale dhe kite per kerkim dhe diagnostikim per laboratorin e Virologjise, mikrobiologjise, parazitologjise etj 2,499,660 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 2,485,000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,048,550 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 974,052
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim i leximit primar tė mamografive- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit 2,000,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Akademia Shendetit Publik LABYRINTH 1,960,000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 731,161 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 731,161
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje, kite, reagente, materiale tė tjera pėr teknikat TaqMan dhe Cobas amplikor 8,096,140 Njoftuar Fituesi SWISSMED SHPK 7,983,638
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Institutin e Shėndetit Publik Tiranė 4,718,500 Rishpallje me Lidhje Kontrate MYRTO – SECURITY SHPK 4,372,413
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >