Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė 4 11 37,201,168 7 19,313,672 17,282,026

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Funizim Vendosje Panomarex Digital per nevoja te KSU 4500000 Shpallur Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje unite dentare per nevoja te KSU 7770833 Shpallur Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale stomatologjike per vitin 2018 5569872 Lidhur Kontrata MARLEN/E 5484772
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Mirėmbajtje ndėrtese tė KSU-sė 2033333 Shpallur Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje Ilaēe Stomatologjike pėr vitin 2017 3333333 Lidhur Kontrata MARLEN/E 3299950
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja me roje private e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikes Stomatologjike Universitare Tirane, pėr vitin 2017 2235386 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1837951.66666667
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja e godinės dhe e ambjenteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare Tiranė me roje private pėr vitin 2017 204121 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 169395.833333333
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Mirėmbajtje ndėrtese dhe e ambjentit rrethues tė KSU-sė 1170960 Rishpallje me Lidhje Kontrate THEOS SHPK 740887
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale tė konsumit stomatologjik pėr nevoja tė KSU-sė 4300000 Lidhur Kontrata IL-BANO 3502192
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare, Tiranė 2500000 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2246877
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje ilace, dhe materiale mjekėsore , inventar i imėt pėr nevoja tė KSU –sė 3583330 Rishpallje e Anuluar
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.