Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut 22 20 72,013,899 20 72,013,899 69,974,042

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve infekte spitalore 1,605,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 1605000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve infekte spitalore 3,510,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Euroteam SHPK 2700000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje lėngje frutash dhe kekė pėr dhuruesit 2,232,000 Lidhur Kontrata LEL SHPK 1926000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Ruajtja e sigurisė me roje private e ambjenteve tė QKTGJ-sė 3,388,076 Lidhur Kontrata S.S.X SHPK 3140587
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje lėngje frutash dhe kekė pėr dhururesit 1,862,000 Lidhur Kontrata NELSA SHPK 1615000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje Albumine Humane 5 %- 250 ml 3,537,430 Rishpallje me Lidhje Kontrate LEKLI SHPK 3537432
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve spitalore 3,510,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 3510000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e ambienteve tė QKTGJ-sė 3,256,160 Lidhur Kontrata S.S.X SHPK 2838319
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve infekte spitalore 780,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 780000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e ambienteve tė QKTGJ-sė 557,440 Lidhur Kontrata S.S.X SHPK 557440
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 3 - Blerje medikamentesh, serume dhe reagentė tė ndryshėm 224,400 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 224400
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 1: Blerje Reagente, dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e agjenteve infektive 16,233,500 Lidhur Kontrata Pegasus SHPK 16233500
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 2: Reagentė dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e imunohematologjisė 2,596,920 Lidhur Kontrata Laser Med SHPK 2596920
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 4: Qese gjaku pėr mbledhjen dhe pėrpunimin e gjakut 5,181,750 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 5181750
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e ambienteve tė QKTGJ-sė 321,389 Lidhur Kontrata S.S.X SHPK 309860
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e ambienteve tė QKTGJ-sė 558,764 Lidhur Kontrata +Shtesė S.S.X SHPK 558763.7
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shtesė kontrate: Loti 1 - Reagentė, dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e agjentėve infektive 11,570,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Pegasus SHPK 11570000
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shtesė kontrate: Loti 2 - Reagentė dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e Imunohematologjisė 3,478,120 Lidhur Kontrata +Shtesė Laser Med SHPK 3478120
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shtesė kontrate: Loti 4 - Qese gjaku pėr mbledhjen, pėrpunimin e gjakut 4,810,950 Lidhur Kontrata +Shtesė Biometric Albania SHPK 4810950
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shtesė Kontrate: Loti 7 - Sete pėr OrbiSac system, SpectraOptia pėr plazma-apheresis sistemin Mirasol pėr inaktivizimin viral tė produkteve tė gjakut dhe aksesoret ngjitės pėr TSCD II 2,800,000 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 2800000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >