Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 12 22 557,301,820 14 368,028,566 323,319,939

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Rajonal Durrės Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3788660 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i gatimit dhe shpėrndarjes se ushqimit (Katering) pėr Spitalin Universitar tė Traumės 134814264 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 133680083.68
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė" 4069505 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shėrbim i mirėmbajtje pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale 1816722 Njoftuar Fituesi DAJTI PARK 2007 1279090
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Lezhė 1250000 Njoftuar Fituesi Delia Impex SHPK 925762
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim mirėmbajtje pėr Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 5498177 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3211650
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2266666 Njoftuar Fituesi TOTILA SHPK 1600000
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Loti I. “Blerje autoambulancė modeli A” 184095170 Rishpallje me Njoftim Fituesi ALBANIA MOTOR COMPANY 163642500
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Loti I: "Shėrbim gjelbėrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės". 7159944 Njoftuar Fituesi KAJMAKU 6103944
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Rajonal Durrės Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės 1837026 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 1470000
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Berat. 3335586 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Rajonal Durrės Blerje tonerash 1599756 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Loti II. “Blerje autoambulancė modeli C” 14544841 Rishpallje me Njoftim Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Rajonal Durrės Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3788660 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shėrbim i lyerjeve pėr Spitalin Rajonal Fier, pėr godinėn e poliklinikės Fier dhe godinėn e pediatrisė 2684526 Njoftuar Fituesi MODESTE 2117840
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti II: "Shėrbim gjelbėrimi pėr QSUT”. 5080585 Lidhur Kontrata KAJMAKU 4700156
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti III: "Shėrbim pastrimi pėr QSUT" 4339383 Lidhur Kontrata ANTE-GROUP SHPK 3818913
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Loti II: "Shėrbim pastrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės”. 86582118 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti VII “Shtypshkrime spitalore pėr spitalin Berat” 1041506 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 770000
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti I: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik- Gjinekologjik “Mbreteresha Geraldinė” 9599858 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti II: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė e Spitalit Rajonal Berat” 8249019 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti V: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė” pėr periudhėn 01.05.2018 deri mė 31.12.2021. 69859848 Shpallur Procedura
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.