Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Sarandė 13 32 10,321,849 30 5,784,247 5,772,847

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje karburant pėr automjete – Diesel 1,960,000 Njoftuar Fituesi AIVINI 1,960,000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i ruajtjes sė objekteve ndėrtimore dhe i sigurisė fizike nga subjekte private - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,589,822 Shpallur Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Evadimi i mbetjeve spitalore 890,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 890,900
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje karburant per automjete (Diesel) - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,947,780 Shpallur Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės- Loti 1 - Mirėmbajtje e sistemit tė ndricimit, elektrik dhe telefonik 30,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NEAL-86 SHPK 30,000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės- Loti 2 - Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore- 20,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NEAL-86 SHPK 20,000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės-" Loti 3 - Mirėmbajtje e sistemit hidraulik, KUZ- 30,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NEAL-86 SHPK 30,000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 5 - Autoambulancė Volgsvagen - CRAFTER 75,900 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 72,900
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 4 - Autoambulancė IVECO 81,500 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 81,500
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 3 - Kamioncinė TOYOTA 48,100 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 48,200
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 2 - Autoambulancė Benz Mersedes 250 D E CLAS (2 copė) 43,600 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 40,600
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 1 - Autoambulancė Mercedes Sprinter 211 CDI (4 copė) 275,750 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 270,250
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje kite, reagente dhe material konsumi laboratorik- Loti 1 - Blerje kite e reagente pėr laboratorė biokimik- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit 69,480 Lidhur Kontrata Genius SHPK 69,480
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh, B6"- Loti 20 - Lidocaine 2 % 50 ml - fl ; Loti 24 - Neostigmine Bromide 0-05 % 1 ml - amp ; Lot 31i - Prometazine - 2-5 % 2 ml - amp 12,146 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 12,146
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore"- Loti 3 – Blerje mish dhe djathė fetė 111,444 Lidhur Kontrata +Shtesė Start Co SHPK 111,444
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje barna pėr nevoja spitalore" ndarė nė lote- Loti 10 - Sodium Chloride 10% - 10 ml, ampulė 28,800 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 28,800
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore", Loti 4 – Blerje bukė gruri 35,156 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 35,156
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 40,500 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 40,500
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 156,150 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 156,150
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore"- Loti 1 – Blerje artikuj ushqimorė kolonial 34,931 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 34,931
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimorė"- Loti 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 127,160 Lidhur Kontrata +Shtesė Start Co SHPK 127,160
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh"- Loti 20 - Metronidazol, 500 mg-100 ml - flakon 57,967 Lidhur Kontrata +Shtesė VINIFARMA SHPK 57,967
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi V - Autoambulance Volgsvagen – CRAFTER 43,850 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 43,850
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi IV - Autoambulancė IVECO 81,500 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 81,500
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi III - Kamioncinė TOYOTA 48,100 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 48,100
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi II - Autoambulancė Benz Mersedes 250 D E CLAS (2 copė) 43,600 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 43,600
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi i - Autoambulancė Mercedes Sprinter 211 CDI (4 copė) 258,050 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 258,050
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 6,148 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 6,148
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 327,355 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 327,355
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore" 178,800 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 178,800