Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Blerje gaz i lėngshėm pėr ngrohje"

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Rajoni nr.2 Korēė
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore Rajoni nr.2 Korēė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Blerje gaz i lėngshėm pėr ngrohje"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 26 720,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 01-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Kristina Beqirllari
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K34406004D
 • Kristina Beqirllari
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 26 720,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 32 064,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-02-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.7 - Dt.22-02-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.