Open Procurement Albania

B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 15 - Oxaliplatin

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 (Tender i pėrqėndruar). Loti 15 - Oxaliplatin
Nr. Reference REF-68177-02-17-2017
Vlera / Fondi Limit 3,978,333
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Albania New Farm - Fufarma - Medicamenta - REJSI FARMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J91419001U
 • Rejsi FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3978333.33333333
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4774000
  Data e lidhjes sė kontratės 25-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar:
  1. Medicamenta Shpk per arsye se:
  Bari i ofertuar nuk ėshtė i regjistruar.
  2. Megapharma shpk - Nuk ka paraqitur deklaraten e barnave te paregjistruar dhe autorizimin per tregtim
  3. 4. Fufarma – Oferta e paraqitur ėshtė mbi fondin limit.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.29-05-2017

  B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 15 - Oxaliplatin

  Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 (Tender i pėrqėndruar). Loti 15 - Oxaliplatin
  Nr. Reference REF-68177-02-17-2017
  Vlera / Fondi Limit 6,352,100
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues 4
  Operatorė Konkurues Albania New Farm - Fufarma - Medicamenta - REJSI FARMA
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • J91419001U
 • Rejsi FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5511800
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar:
  1. Medicamenta Shpk per arsye se:
  Bari i ofertuar nuk ėshtė i regjistruar.
  2. Megapharma shpk - Nuk ka paraqitur deklaraten e barnave te paregjistruar dhe autorizimin per tregtim
  3. 4. Fufarma – Oferta e paraqitur ėshtė mbi fondin limit.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės