Open Procurement Albania

B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic; Loti 4 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ampicillin, 1 gram, Flakon/ Ampule; Loti 16 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ciprofloxacine, 100 mg/10ml, Flakon/ Ampule; Loti 19 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Gentamicin sulphate, 80 mg/2 ml, Flakon/ Ampule; Loti 20 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Imipenem dhe Cilastatine,500 mg dhe 500 mg, Flakon/ Ampule; Loti 23 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Moxifloxacine, 400 mg /250 ml, Flakon/ Ampule (Blerje e Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė pėr 40 Institucione spitalore)

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic; Loti 4 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ampicillin, 1 gram, Flakon/ Ampule; Loti 16 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ciprofloxacine, 100 mg/10ml, Flakon/ Ampule; Loti 19 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Gentamicin sulphate, 80 mg/2 ml, Flakon/ Ampule; Loti 20 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Imipenem dhe Cilastatine,500 mg dhe 500 mg, Flakon/ Ampule; Loti 23 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Moxifloxacine, 400 mg /250 ml, Flakon/ Ampule (Blerje e Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė pėr 40 Institucione spitalore)
Nr. Reference REF-68188-02-17-2017
Vlera / Fondi Limit 7 757 508,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues TRIMED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K51612031J
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 757 508,33
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 309 010,00
  Data e lidhjes sė kontratės 04-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.29-05-2017