Open Procurement Albania

B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 19 - Ondansetron 8mg/4ml

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 19 - Ondansetron 8mg/4ml
Nr. Reference REF-68561-02-21-2017
Vlera / Fondi Limit 27,240
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 17-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Edna Farma - Albania New Farm - Aldosch Farma - CFO Pharma - Megapharma
Operator Ekonomik Kontraktues
  • K31503045V
  • Aldosch-Farma SHPK
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH 27240
    Data e shpalljes sė fituesit 24-04-2017
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 32688
    Data e lidhjes sė kontratės 04-05-2017
    Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
    Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
    3. Edna Farma Shpk pėr arsye se bari i ofruar nuk ėshtė i regjistruar
    Arsyeja e Anulimit
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017

    B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 19 - Ondansetron 8mg/4ml

    Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
    Institucion Kontraktues
    Objekti i Tenderit B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 19 - Ondansetron 8mg/4ml
    Nr. Reference REF-68561-02-21-2017
    Vlera / Fondi Limit 5,348,700
    Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
    Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
    Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
    Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2017
    Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-03-2017
    Data e mbajtjes sė tenderit 17-03-2017
    Nr. i Operatorėve Konkurues 5
    Operatorė Konkurues Edna Farma - Albania New Farm - Aldosch Farma - CFO Pharma - Megapharma
    Operator Ekonomik Kontraktues
  • K31503045V
  • Aldosch-Farma SHPK
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3212050
    Data e shpalljes sė fituesit 24-04-2017
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
    Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
    3. Edna Farma Shpk pėr arsye se bari i ofruar nuk ėshtė i regjistruar
    Arsyeja e Anulimit
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
    Specifikim Teknik
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės