Open Procurement Albania

B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 4 - Doxorubicin

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 (Tender i pėrqėndruar). Loti 4 - Doxorubicin
Nr. Reference REF-68163-02-17-2017
Vlera / Fondi Limit 355 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MEGAPHARMA SHPK - MEDICAMENTA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61814028F
 • MEGAPHARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 355 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 426 720,00
  Data e lidhjes sė kontratės 28-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar:
  Medicamenta Shpk per arsye se:
  1. Autorizimi i paraqitur nuk i perket MAH apo Prodhuesit. Nuk vertetohet lidhja midis leshuesit te autorizimit me MAH apo Prodhuesin.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017