Open Procurement Albania

Blerje oksigjen gaz pėr pėrdorim mjekėsor pėr nevojat spitalore - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr
Objekti i Tenderit Blerje oksigjen gaz pėr pėrdorim mjekėsor pėr nevojat spitalore (do tė lejohet nėnkontraktimi deri nė 40%)- financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė)
Nr. Reference REF-65143-01-12-2017
Vlera / Fondi Limit 1,149,000
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues GTS SHPK & MESSER ALBAGAZ SHPK - Bylis PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61905015B-K78317002F
 • GTS SHPK - MESSER ALBAGAZ SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1149000
  Data e shpalljes sė fituesit 16-02-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1378800
  Data e lidhjes sė kontratės 11-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Bylis Shpk
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Shoqėria Bylis Shpk , nuk ka paraqitur dokumentacionin e kėrkuar nė kriteret e pėrgjithshme dhe tė vecanta pėr kualifikim. Kjo shoqėri nuk ka dorezuar ofertė ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017

  Blerje oksigjen gaz pėr pėrdorim mjekėsor pėr nevojat spitalore - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017

  Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit Blerje oksigjen gaz pėr pėrdorim mjekėsor pėr nevojat spitalore (do tė lejohet nėnkontraktimi deri nė 40%)- financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė)
  Nr. Reference REF-65143-01-12-2017
  Vlera / Fondi Limit 46,794,000
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 13-01-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-02-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-02-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues GTS SHPK & MESSER ALBAGAZ SHPK - Bylis PHARMA SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61905015B-K78317002F
 • GTS SHPK - MESSER ALBAGAZ SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 46784713.9
  Data e shpalljes sė fituesit 16-02-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Bylis Shpk
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Shoqėria Bylis Shpk , nuk ka paraqitur dokumentacionin e kėrkuar nė kriteret e pėrgjithshme dhe tė vecanta pėr kualifikim. Kjo shoqėri nuk ka dorezuar ofertė ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės