Open Procurement Albania

Loti 1 - Katetere koronare diagnostike

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Loti 1 - Katetere koronare diagnostike
Nr. Reference REF-65947-01-26-2017
Vlera / Fondi Limit 6,172,060
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 20-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues O.E.S DISTRIMED SHPK - GEN ALB SHPK - FEDOS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - MONTAL SHPK - GENIUS SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31520054N
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6172060
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7406472
  Data e lidhjes sė kontratės 14-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s'kualifikuar:
  -Montal sh.p.k me NIPT J62009007F me vlerė 19.467.000 lekė pa TVSH,
  -Genius-pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Gen Alb - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Fedos - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Bylis - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Biometric Albania - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017

  Loti 1 - Katetere koronare diagnostike

  Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit Loti 1 - Katetere koronare diagnostike
  Nr. Reference REF-65947-01-26-2017
  Vlera / Fondi Limit 20,756,900
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-01-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-02-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 20-02-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues 7
  Operatorė Konkurues O.E.S DISTRIMED SHPK - GEN ALB SHPK - FEDOS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - MONTAL SHPK - GENIUS SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31520054N
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 19966135
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s'kualifikuar:
  -Montal sh.p.k me NIPT J62009007F me vlerė 19.467.000 lekė pa TVSH,
  -Genius-pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Gen Alb - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Fedos - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Bylis - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Biometric Albania - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės