Open Procurement Albania

Loti 2 - Set pėr pėrgatitjen pėr koronarografinė angioplastike

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Loti 2 - Set pėr pėrgatitjen pėr koronarografinė angioplastike
Nr. Reference REF-65948-01-26-2017
Vlera / Fondi Limit 3,798,520
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 20-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues O.E.S DISTRIMED SHPK - SAER MEDICAL SHPK - FEDOS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK - GEN ALB SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31610086D
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3798520
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4558224
  Data e lidhjes sė kontratės 31-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s'kualifikuar:
  - Montal sh.p.k NIPT J62009007F me vlerė 15.675.000 lekė pa TVSH,
  -Gen Alb - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Fedos - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Bylis - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Biometric Albania - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017

  Loti 2 - Set pėr pėrgatitjen pėr koronarografinė angioplastike

  Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit Loti 2 - Set pėr pėrgatitjen pėr koronarografinė angioplastike
  Nr. Reference REF-65948-01-26-2017
  Vlera / Fondi Limit 20,262,800
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-01-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-02-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 20-02-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues 7
  Operatorė Konkurues O.E.S DISTRIMED SHPK - SAER MEDICAL SHPK - FEDOS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK - GEN ALB SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31610086D
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 15200000
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s'kualifikuar:
  - Montal sh.p.k NIPT J62009007F me vlerė 15.675.000 lekė pa TVSH,
  -Gen Alb - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Fedos - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Bylis - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Biometric Albania - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės