Open Procurement Albania

Loti 4 - Stente tė pamedikuara

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Loti 4 - Stente tė pamedikuara
Nr. Reference REF-65950-01-26-2017
Vlera / Fondi Limit 12 610 070,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-02-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 20-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues O.E.S DISTRIMED SHPK - SAER MEDICAL SHPK - GEN ALB SHPK - FEDOS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - MONTAL SHPK - GENIUS SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31520054N
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 009 291,67
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12 011 150,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane s'kualifikuar:
  -Fedos Sh.p.k NIPT K015140091I, me vlerė 19.290.330 lekė pa TVSH,
  -Montal sh.p.k me NIPT J62009007F me vlerė 21.144.000 lekė pa TVSH,
  -Saer Medical NIPT K31610086D, me vlerė 22.903.517 lekė pa TVSH,
  -Genius-pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Gen Alb - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Bylis - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese,
  -Biometric Albania - pa ofertė ekonomike dhe dokumente kualifikuese
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017