Open Procurement Albania

Mirėmbajtja e pėrqendruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Siemens (marrėveshje kuadėr) - parashikuar pėr 24 muaj (vitet 2017-2018)

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Mirėmbajtja e pėrqendruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Siemens - parashikuar pėr 24 muaj (vitet 2017-2018)- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit, Shpenzime operative (Tender i Pėrqėndruar)
Nr. Reference REF-66763-02-06-2017
Vlera / Fondi Limit 8,466,667
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MEDFAU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J93610823R
 • MEDFAU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8466666.66666667
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10160000
  Data e lidhjes sė kontratės 31-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.25 - Dt.27-06-2017

  Mirėmbajtja e pėrqendruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Siemens (marrėveshje kuadėr) - parashikuar pėr 24 muaj (vitet 2017-2018)

  Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Institucion Kontraktues
  Objekti i Tenderit Mirėmbajtja e pėrqendruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Siemens - parashikuar pėr 24 muaj (vitet 2017-2018)- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit, Shpenzime operative (Tender i Pėrqėndruar)
  Nr. Reference REF-66763-02-06-2017
  Vlera / Fondi Limit 178,876,992
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 07-02-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-03-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 02-03-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues MEDFAU SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • J93610823R
 • MEDFAU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 178650000
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės