Open Procurement Albania

Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar. (Procedure e pėrqėndruar nė M.SH)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 955 830,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Marrėveshje Kuadėr (Procedurė e Hapur)
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 08-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues LAYO SHPK & TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K51612031J-K92317014S
 • LAYO SHPK & EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 955 830,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 146 996,00
  Data e lidhjes sė kontratės 08-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.12-06-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.