Open Procurement Albania

Ruajtja dhe sigurimi fizik i 2(dy) objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė me roje private

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė
Objekti i Tenderit Ruajtja dhe sigurimi fizik i 2(dy) objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė me roje private
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 662 736,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Nazeri 2000 SHPK - ANAKONDA - AULONA POOL 1 - MYRTO Security - BALILI CO - SEMANI - STAR SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31422029Q
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 199 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 639 520,00
  Data e lidhjes sė kontratės 04-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka patur dhe vendimi ka marr forme te prere nga KPP me Nr 531, dt.17.07.2017. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. STAR” sh.p.k me NIPT L57303211M
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  S’kualifikohet pasi dokumentacioni i paraqitur nuk eshte i plote dhe nuk eshte ne perputhje me te gjitha kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit te vendosura sipas kerkesave ne DST dhe konform Nenit 45, 46 te LPP
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.8 - Dt.27-02-2017
  Shpallja e Fituesit Nr.31 - Dt.07-08-2017
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.