Open Procurement Albania

Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 2: Mirėmbajtje e pajisjes Koagulometer ACL 9000

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 2: Mirėmbajtje e pajisjes Koagulometer ACL 9000
Nr. Reference REF-28435-10-02-2017
Vlera / Fondi Limit 147,606
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-10-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-10-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61827062E
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 147605
  Data e shpalljes sė fituesit 30-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 177126
  Data e lidhjes sė kontratės 02-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 02.10.2017 deri me 31.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.44 - Dt.06-11-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.45 - Dt.13-11-2017