Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike me roje private te ambienteve te spitalit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike me roje private tė ambienteve tė spitalit- Kėrkohet njė vendroje nė portėn kryesore tė spitalit me tre turne, turn i parė, i dytė dhe i tretė, njė vendroje tek urgjenca e Spitalit me njė turn, turn i tretė, njė vendroje tek recepsioni i spitalit me njė turn, turn i parė-
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 4 496 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-01-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-01-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 22-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 16
Operatorė Konkurues AULONA POL 1 SHPK - DEA SECURITY SHPK - EUROGJICI SECURITY SHPK - PELIKANI SECURITY GROUP SHPK - TONI SECURITY SHPK - ARBANA SHA - S-S-X SHPK - BAHITI-G SHPK & TREZHNJEVA SHPK - FIRDEUS SECURITY SHPK - NAZERI 2000 SHPK - N-S-S SHPK - ALB GUARDIA SHPK - ALES SHPK - Global security SHPK - Leksi Security SHPK - Vrana Security Group SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 261 269,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 913 523,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 08-02-2016 deri mė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.2 - Dt.18-01-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.18-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.