Open Procurement Albania

Blerje medikamente, Spitali Korēė- Loti 122 - Ibuprofen, 100mg/5ml-100ml

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente e ndarė me lote, Spitali Korēė- Loti 122 - Ibuprofen, 100mg/5ml-100ml
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 70 882,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 25-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues MEGAPHARMA SHPK - FUFARMA SHA - PHARMA ONE SHPK - Rejsi FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUFARMA SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 70 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 84 960,00
  Data e lidhjes sė kontratės 24-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 30-09-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.8 - Dt.29-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.12 - Dt.29-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.