Open Procurement Albania

Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi laboratorike

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Objekti i Tenderit Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi laboratorike - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-42982-01-31-2018
Vlera / Fondi Limit 2 122 596,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Medi-Tel
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 110 890,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 533 068,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar ofertuesi Krijon Shpksepse nuk ka dorezuar oferte .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.09 - Dt.05-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.12-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.