Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes me roje private - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes me roje private - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 36 muaj
Nr. Reference REF-42380-01-26-2018
Vlera / Fondi Limit 17 495 559,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Aulona -Pol-1 SHPK
Star Security Service SHPK & Star 07 SHPK
NAZERI -2000 SHPK
SEMANI SECURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • STAR SECURITY Service - STAR-07
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 17 494 191,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 20 993 029,20
  Data e lidhjes sė kontratės 30-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 36 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Aulona –Pol-1
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST( rezulton qe paga baze te jete nen kufirin minimal ligjor te lejuar).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.