Open Procurement Albania

Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin, Loti 3 - financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Autoriteti Kontraktor

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1
Objekti i Tenderit Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin, Loti 3 - financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Autoriteti Kontraktor
Nr. Reference REF-53607-03-05-2018
Vlera / Fondi Limit 630 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Genius SHPK
Krijon SHPK
Fedos SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 446 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 535 680,00
  Data e lidhjes sė kontratės 30-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.15 - DT.16-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.