Open Procurement Albania

Blerje shtypshkrime pėr nevojat spitalore, Spitali Korcė - Marrėveshje Kuader

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Blerje shtypshkrime pėr nevojat spitalore, Spitali Korcė. Marrėveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj
Nr. Reference REF-54628-03-08-2018
Vlera / Fondi Limit 1 008 155,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues KOTTI SHPK
KRISTALINA.KH SHPK
PROMO PRINT SHPK
Rama Graf SHPK
Interlogisting SHPK
Adel CO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Shtypshkronja KOTTI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 697 580,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.