Open Procurement Albania

Blerje Ushqime per vitin 2018

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Objekti i Tenderit Blerje Ushqime per vitin 2018
Nr. Reference REF-55218-03-12-2018
Vlera / Fondi Limit 1 267 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues MEGA-PLAST-2L
2AF ALBANIA GROUP SHPK
MURATI D SHPK
NELSA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEGA-PLAST-2L
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 180 450,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 416 540,00
  Data e lidhjes sė kontratės 06-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa as skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.15- DT.16-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.