Open Procurement Albania

Blerje Barna dhe Materiale mjekimi

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin
Objekti i Tenderit Blerje Barna dhe Materiale mjekimi
Nr. Reference Ref-47474-02-13-2018
Vlera / Fondi Limit 2 121 272,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 19-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues CFO PHARMA - PHARMA PLUS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CFO PHARMA 
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 121 271,70
  Data e shpalljes sė fituesit 19-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 121 271,70
  Data e lidhjes sė kontratės 21-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa, janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  PHARMA PLUS me nipt L61424012N
  Vlera e ofertes ishte 2.183.829 leke pa TVSH
  Skualifikohet pėr arsyet e mėposhtme:
  Mungese dokumentacioni ligjor, teknik dhe ekonomik
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.40 - Dt.08-10-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.