Open Procurement Albania

Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Velcan
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės
Nr. Reference REF-49424-02-20-2018
Vlera / Fondi Limit 633 022,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 23-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROGJICI SECURITY SHPK
Toni – Security
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROGJICI SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 629 872,59
  Data e shpalljes sė fituesit 27-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 755 847,11
  Data e lidhjes sė kontratės 28-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik Toni – Security shpk sepse :
  1.Nuk ka paraqitur autorizim individual per perdorimin e frekuencave dhe alarm te leshur nga AKEP(Autoriteti i komunikimit elektronik dhe postar) ne zbatim te ligjit nr 9918 date 19.05.2008 “Per komunikimet elektronike ne Republiken e Shqiperise , me zone mbulimi per Qarkun Kukes ose qyteti Kukes.
  2.Nuk ka paraqitur aktin e miratimin te qendres se kontrollit, miratuar nga Policia Shtetit ne qarkun Kukes ku ushtron aktivitetin SHPSF si dhe dokumentin e performances mbi menyren e ushtrimit te aktivitetit.
  3.Nuk ka paraqitur certefikata per punonjesit e sherbimit ne fushen e veprimtarise se sherbimit, ruajtjes dhe sigurise fizike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.9 - Dt.05-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.9 - Dt.05-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.