Open Procurement Albania

Hidroizolim Tarrace

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve Paskuqan, Tiranė
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve Paskuqan, Tiranė
Objekti i Tenderit Hidroizolim Tarrace
Nr. Reference REF-83690-08-23-2018
Vlera / Fondi Limit 800 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 04-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Shendelli SHPK
ERGI SHPK
VIANTE Konstruksion SHPK
HD-NDERTIM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 644 608,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit Lajmerohen te gjithe operatoret ekonomik pjesemarres ne tenderin kerkese per propozim me objekt “Hidroizolim Tarrace” se anullohet procedura per arsye te vendosjes gabim ne preventivin e punimeve te disa zerave nga m3 ne m2 dhe kjo sjell si pasoje mos realizimin e punimeve nga operatoret ekonomik pjesemarres.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.41 -Dt.15-10-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.