Open Procurement Albania

Loti I. - F.v pajisje mjekesore per dispanēerinė e Tiranės.

Autoritet Prokurues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti I. - F.v pajisje mjekesore per dispanēerinė e Tiranės.
Nr. Reference REF-83211-08-16-2018
Vlera / Fondi Limit 7 690 737,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 17-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues OES Distrimed SHPK
Erzeni SHPK
Montal SHPK
Paera SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • OES Distrimed SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 845 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 614 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 11.10.2018.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Erzeni/Sh SHPK:
  Mos-pėrmbushje tė kritereve kualifikuese (ligjore-ekonomike-teknike) nė DST.

  2. Montal SHPK:
  Mos-pėrmbushje tė kritereve kualifikuese (ligjore-ekonomike-teknike) nė DST.

  3. Paera SHPK:
  Mos-pėrmbushje tė kritereve kualifikuese (ligjore-ekonomike-teknike) nė DST.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.24-12-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.