Open Procurement Albania

Blerje bilete e transportit ajror ndėrkombėtar me objekt udhėtimi: Tiranė – Romė – Tiranė.

Autoritet Prokurues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Institucion Kontraktues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje bilete e transportit ajror ndėrkombėtar me objekt udhėtimi: Tiranė – Romė – Tiranė.
Nr. Reference REF-85035-09-10-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AMADEUS TRAWELL AND TOURS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 35 910,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje e bilete per transport ajror ndėrkombėtar me objekt udhėtimi: Tiranė – Romė – Tiranė.

  Autoritet Prokurues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
  Institucion Kontraktues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje e bilete per transport ajror ndėrkombėtar me objekt udhėtimi: Tiranė – Romė – Tiranė.
  Nr. Reference REF-84930-09-07-2018
  Vlera / Fondi Limit
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Blerje Dinamike
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 07-09-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-09-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 07-09-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Eshte vendosur gabim data e kthimit ne ftesen per oferte.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.