Open Procurement Albania

Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė"

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė"
Nr. Reference REF-87792-09-28-2018
Vlera / Fondi Limit 4 069 505,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 11-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues DAJTI PARK 2007 SHPK
NELSA SHPK
ALAR FOOD & SERVICE SHPK
SORI-AL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DAJTI PARK 2007
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 931 391,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 517 669,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Nga data 15.10.2018 deri mė datė 31.12.2018.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa. U paraqit ankese nga “SORI AL” dhe mori pėrgjigje nė datė 17.12.2018 me shkresėn nr.1307..
  Nuk ka pasur skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.52 - Dt.31-12-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.08 - Dt.25-02-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.