Open Procurement Albania

Shėrbimi me Roje Private nė SU Shefqet Ndroqi Tiranė

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Shėrbimi me Roje Private nė SU Shefqet Ndroqi Tiranė
Nr. Reference REF-92069-10-30-2018
Vlera / Fondi Limit 15 086 273,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Leksi Security SHPK
Eurogjici Security SHPK
Trezhnjeva SHPK
NAZERI -2000 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Leksi Security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 15 011 221,96
  Data e shpalljes sė fituesit 27-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. “Eurogjici Security” shpk :
  Referuar hedhjes sė shortit.

  2. “Trezhnjeva” Shpk :
  Referuar hedhjes sė shortit.

  3. “NAZERI -2000” shpk:
  Referuar hedhjes sė shortit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.