Open Procurement Albania

Sherbim me roje private.

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Sherbim me roje private.
Nr. Reference REF-93106-11-07-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Leksi Security SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Leksi Security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 008 745,93
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 610 495,11
  Data e lidhjes sė kontratės 09-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės Kjo blerje mbulon nevojat deri ne kryerjen e tenderit te hapur per vitin 2018 ose deri ne 31.12.2018.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.12-11-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.