Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kirurgjisė Vaskulare

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kirurgjisė Vaskulare
Nr. Reference REF-94422-11-15-2018
Vlera / Fondi Limit 8 140 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 11-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues BIOMETRIC ALBANIA SHPK
MONTAL SHPK
EUROMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 140 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Shoqėria “MONTAL” shpk:
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.

  2. Shoqėria “EUROMED”:
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.