Open Procurement Albania

Sherbimi i Mbetjeve te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Sherbimi i Mbetjeve te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj
Nr. Reference REF-20027-04-30-2019
Vlera / Fondi Limit 521 300,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 13-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 521 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Loti 2 Mbetje te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Objekti i Tenderit Loti 2 Mbetje te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj
  Nr. Reference REF-04331-01-18-2019
  Vlera / Fondi Limit 521 300,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 21-01-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-02-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 21-02-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues Ecoriciklim
  Medi – Tel
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 391 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Ecoriciklim shpk :
  Oferta e operatorit ekonomik te mesiperm eshte s’kualifikuar per arsye te ēmimit me le larte te ofruar dhe rrjedhimisht vlera e ofroar tejkalon fondin limit si dhe per mosplotesim te kritereve te kerkuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit Per aresye te mosparaqitjes per lidhje te Draft-Marrveshjes Kuader brenda afateve te caktuara sipas Njoftimit te OE te Suksesshem ne Marrveshjen Kuader date 11.03.2019 te shoqerise “Medi-Tel”shpk.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Mbetje te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj.

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Objekti i Tenderit Loti 2: Mbetje te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj.
  Nr. Reference REF-96494-12-03-2018
  Vlera / Fondi Limit 521 300,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 04-12-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-01-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 03-01-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per arsye te rivleresimit te procedures e cila duhet te ndryshoje nga Procedure e Hapur (kontrate) ne Procedure e Hapur(Marrveshje Kuader) dhe percaktimin e kritereve,specifikimeve teknike te cilat nuk sjellin pershtjellim midis operatoreve (si psh specifikimin per Ing. Mekanik apo kontraktimet specifike te nevojshme) qe cojne ne garantimin e gjithperfshirjes te OE ne konkurim deri ne pembylljen e procedures me sukses.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.03 - Dt.21-01-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.