Open Procurement Albania

Blerje lende djegese per ngrohje pellet

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh
Objekti i Tenderit Blerje lende djegese per ngrohje pellet
Nr. Reference REF-96863-12-05-2018
Vlera / Fondi Limit 5 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues NAFIRE MOLLOHOLLI
SULOLLARI-KLIMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nafire MOLLOHOLLI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 000 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6 000 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-01-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. SULOLLARI-KLIMA:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.02 - Dt.14-01-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.