Open Procurement Albania

Loti 57-blerje Paracetamol

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Loti 57-blerje Paracetamol.
Oferta fituese eshte 113 leke pa tvsh per njesi.
Nr. Reference REF-00681-12-20-2018
Vlera / Fondi Limit 400 590,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 16-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Evita SHPK
PHARMA ONE SHPK
EDNA - FARMA SHPK
REJSI FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EVITA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 113,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 19/03/2019.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1.PHARMA ONE sh.p.k:
  • Mungese dokumentacioni nga ana e OE pjesemarres.

  2.EDNA – FARMA:
  • Mungese dokumentacioni nga ana e OE pjesemarres.

  3. REJSI FARMA:
  • Mungese dokumentacioni nga ana e OE pjesemarres.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Rajonal Vlorė REF-00681-12-20-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Loti 57-Paracetamol

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
  Objekti i Tenderit Loti 57-Paracetamol
  Nr. Reference REF-98696-12-13-2018
  Vlera / Fondi Limit 255 150,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 17-12-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-01-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 09-01-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Procedura e prokurimit u anullua per shkak te nje gabimi ne perllogaritjen e fondit limit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Rajonal Vlorė REF-98696-12-13-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.51 - Dt.24-12-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.