Open Procurement Albania

Blerje medikamente per nevojat spitalore .

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente per nevojat spitalore .
Nr. Reference REF-03417-01-09-2019
Vlera / Fondi Limit 2 163 028,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 21-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues CFO Farma SHPK
Albania new farm
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CFO PHARMA 
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 150 209,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 150 029,00
  Data e lidhjes sė kontratės 04-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1.Albania new farm :
  Operatori nuk ka sjelle kontrata te ngjashme dhe oferta eshte dhene vetem per dy artikuj .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė REF-03417-01-09-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.06 - Dt.11-02-2019

  Blerje medikamente per nevojat spitalore .

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė
  Objekti i Tenderit Blerje medikamente per nevojat spitalore .
  Nr. Reference REF-00031-12-18-2018
  Vlera / Fondi Limit 2 163 028,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 19-12-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-12-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 31-12-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Autoriteti kontraktor anulon procedurėn e prokurimit:
  Anullon kete procedure per shkak se operatoret pjesemarres kan paraqitur ofertat e tyre me lote , kur procedura ishte pa lote .
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė REF-00031-12-18-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.02 - Dt.14-01-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.